Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


O NÁS
O nás

Antikvariát Slaný

Jsme malý antikvariát na Komenského náměstí ve Slaném, který zahájil svou činnost v r.1999. I když nejsme prodejní plochou největší, nabízíme široký sortiment starých starších ale i nových knih, pohlednic, LP desek, CD, DVD, pohlednic, časopisů, map, učebnice a v nabídce máme i nejrůznější předměty pro sběratele, prostě pro každého něco.

Náš antikvariát nabízí i suvenýry pro turisty jako jsou pohlednice, dřevěné pohlednice, turistické známky, odznaky a jiné materiály Královského města Slaného a jeho okolí.

Přijďte nás navštívit, poohlédnout se po knihách pro poučení, zábavu nebo pro potěšení.

Nyní můžete využít i našeho internetového obchodu, který bude nabízet velkou část naší nabídky, a určitě si v něm i Vy najdete svou oblíbenou knihu či jiný předmět vašeho zájmu.

 

ADRESA

Komenského nám. 37, 274 01 Slaný

Telefon : 724 895 296

E-mail : antikvariat.slany@seznam.cz

 

PRODEJNÍ a VÝKUPNÍ DOBA

Po - Pá         10,00 – 16,00   
So     9,00 – 12,00   

 

Příjem knih k výkupu je po celou dobu prodejní doby. Vzhledem k nepřítomnosti majitele se oceňování a stanovení výkupní ceny provádí do jednoho týdne. Prodávající dostane na své knihy doklad o uložení a po domluvené době si přijde pro peníze.

Doporučujeme nabízet knihy formou seznamu (s uvedením autora, názvu a roku vydání) a zaslat jej na adresu antikvariátu, e.mail nebo přinést osobně.

Po předchozí domluvě vykupujeme knihy individuálně v místě bydliště prodávajícího, větší celky jsme ochotni odvézt na vlastní náklady.